مرغ عشق هلندی گونه ای هیبرید و یا در واقع گونه ای از انواع مرغ عشق ها می باشد که طی جریان موتاسیون و جهش زایی به وجود آمده و می توان از مرغ عشق هلندی به عنوان یک گونه ی زیبا و نادر در دنیا نام برد که بسیار زیباتر از مرغ عشق های معمولی می باشد. مرغ عشق هلندی جثه ای بسیار بزرگ تر از مرغ عشق معمولی دارد و حتی می توان اندازه ی دو برابر را برای بدن آن نسبت به نوع معمولی اعلام کرد. رنگ اصلی بدن مرغ عشق هلندی سبز چمنی می باشد که سر ، سینه و پشت بدن سبز رنگ و سر ، بالای شانه به رنگ زرد بسیار زیبا می باشد.
مرغ عشق از نظر زیبایی دارای رتبه ی بسیار خوبی در میان انواع پرندگان می باشد و از محبوبیت خاص برخوردار است.
یک مرغ عشق هلندی بسیار زیبا در فروشگاه دنیای پرندگان موجود می باشد. این مرغ عشق هلندی کاملا رام ودستی شده و اهلی می باشد و صدای بسیار زیبایی نیز دارد که بر جذابیت های آن افزوده است. هم چنین مرغ عشق هلندی دنیای پرندگان دارای پرهایی منظم و مرتب چیده شده است و در سلامت کامل به سر می برد و حدودا ۲-۳ ساله می باشد.

P10309571 300x225 مرغ عشق هلندی

مرغ عشق هلندی

برای بازدید از فروشگاه و خرید مرغ عشق هلندی به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان واقع در ستارخان مراجعه نمایید.
هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>